Inne programy PZS: ekonsument.pl | globalnepoludnie.pl | ekoprojekty.pl | powietrze.krakow.pl RSS: Zapisz się do naszego RSS!
Strona główna > NASZE AKCJE > Poprzednie akcje > Dla klimatu = przeciw ubóstwu > Aktualności projektu > Spot reklamowy naszej kampanii w klimatycznych kinach!

Spot reklamowy naszej kampanii w klimatycznych kinach!

Piątek 23 kwietnia 2010 / Dominik Paszkiewicz

Nasz spot można już obejrzeć w kilkunastu klimatycznych kinach w całej Polsce. Liczba kin sukcesywnie się zwiększa — zapraszamy!

Lista klimatycznych kin i firm

Wszystkim kinom serdecznie dziękujemy za współpracę i wsparcie naszej kampanii Dla Klimatu = Przeciw Ubóstwu.

W kampanii „Dla Klimatu Przeciw Ubóstwu” biorą udział:

KINA: Kino Pionier i Kino Zamek w Szczecinie, Kino Warszawa we Wrocławiu, Kino Amok w Gliwicach, Kino Kadr w Dąbrowie Górniczej, Kino Mikro, Sfinks i Agrafka w Krakowie, Kino Tomi w Pabianicach, Kino Apollo, Malta i Rialto w Poznaniu, Kino Polonez w Skierniewicach, Kino Rejs w Słupsku, Kino LAB w Warszawie, Kino 60 Krzeseł w Gorzowie Wielkopolskim, Kinematograf w Łodzi;

FESTIWALE: Watch Doc Review – festiwal objazdowy oraz stacjonarny w Warszawie, Kameroffon w Warszawie, Kafla w Warszawie, Filmowa Góra w Zielonej Górze, Lubuskie Lato Filmowe w Łagowie, Festiwal Filmów Młodzieżowych w Poznaniu, Festiwal Szorty, Wyścig Jaszczurów w Poznaniu, FilMost Filmtour 2010 w Gdańsku, V Festiwal Kina Niezależnego OFF JAK GORĄCO w Łodzi, Ogólnopolski Akademicki Festiwal Twórczości Studentów Kierunków Teoretycznofilmowych oraz Artystycznych "KAMERA AKCJA" w Łodzi, IV Festiwal Kina Niezależnego CK OFF w Przemyślu, Festiwal Podróżników Rozjazdy 2010 w Rybniku;

Firmy posiadające monitory: City Channel, Ds Digital, Pixel, LCD Media, TVT reklama w tramwajach, X media, DVA Polska.


Polska Zielona Sieć | Wykonanie strony: NGOmedia