Inne programy PZS: ekonsument.pl | globalnepoludnie.pl | ekoprojekty.pl | powietrze.krakow.pl RSS: Zapisz się do naszego RSS!

Mapa myśli o zmianach klimatu

Wtorek 22 marca 2011 / Dominik Paszkiewicz

Zmiany klimatu i ich pochodzenie to trudny temat. Media co jakiś czas próbują nas informować o tym zjawisku. Jednak rzadko pojawia się informacja o tym, że to nasze działania (czyli i Twojej i moje) są ich przyczyną.

Mieszkańcy bogatych krajów, tak zwanej bogatej Północy zużywają o wiele więcej energii niż powinni i niż potrzebują. Nadmierna konsumpcja, transport, brak efektywności energetycznej (także w przypadku ogrzewania w domu) i wreszcie brak dobrych nawyków służących oszczędności energii.

Mapa myśli zmian klimatu

W mapie zmian klimatu i ich przyczyn oraz skutków pokazujemy w przystępny sposób tę całą skomplikowaną układankę. W ciągu kilkunastu minut możesz zrozumieć na czym polegają te zależności.

Zapraszamy więc do przeglądania mapy myśli pod adresem http://dlaklimatu.pl/mapa. Zachęcamy do polecania jej znajomym.

Mapę można również z tej samej strony pobrać na dysk i np. przedstawić uczniom w trakcie lekcji.Jakieś wiadomości lub komentarze?
  • Paragrafy możesz tworzyć pozostawiając puste linijki. Jeśli chcesz dodać link wpisz: www.adresstrony.pl. Zostanie automatycznie przetworzony w link. Komentarze z reklamami będą natychmiast usuwane!

(Twój adres nie będzie publiczny)

Polska Zielona Sieć | Wykonanie strony: NGOmedia