Inne programy PZS: ekonsument.pl | globalnepoludnie.pl | ekoprojekty.pl | powietrze.krakow.pl RSS: Zapisz się do naszego RSS!
Strona główna > ZMIANY KLIMATU > BLOG > Piszą o nas

Piszą o nas

Piątek 25 września 2009 / redakcja

Najnowsze i lepsze niż kiedykolwiek e!stilo już w sklepach! A w nim relacja ze spływu tratwy klimatycznej Polskiej Zielonej Sieci.

W najnowszym numerze również wywiad z Magdaleną Różczką, polską aktorką, która oprócz swojego zawodu namiętnie „uprawia” bezmięsną dietę, ekologiczny dom oraz szczęśliwą rodzinę. Na rozgrzewkę natomiast felieton Moniki Mrozowskiej oraz plotki o eko gwiazdach min Alicii Silverstone i Emmie Watson.

Ważny temat tego numeru porusza problem transportu koni na rzeź - fakty i zdjęcia mówią same za siebie. Jednak e!stilo nie pisze tylko o smutnych sytuacjach. Miłośnicy zwierząt będą mogli przeczytać obszerny i zabawny artykuł o jeżach, które jak się okazuje są całkiem niezłymi sprinterami, jadają skorki i uwielbiają podróżować.

Osoby zainteresowane odzieżowymi trendami jak zwykle zapoznają się z najnowszymi propozycjami etycznej mody, przedstawionej w przepięknej sesji zdjęciowej wykonanej w scenerii jednej z najładniejszych stajni w Polsce. Także specjalnie dla czytelniczek prezentacja sklepów pod kątem nieskórzanych butów oraz organicznych ubrań, z certyfikatami sprawiedliwego handlu i nie tylko. Uwaga! W tym numerze produkty także dla mężczyzn !

W sekcji Uroda tym razem pomocne uwagi na temat pielęgnacji włosów po lecie i oczywiście przepisy na domowy kosmetyk - odżywki regenerujące. Zakupoholiczki odnajdą zaskakująco nowatorskie i zielone przybory biurowe w dziale dobre zakupy, a „perfekcyjne Panie domu” zapoznają się z alternatywą proszku do prania - uwaga - orzechem!

Na koniec gwarancja, że smakosze spróbują jesiennych przekąsek Doroty i Bogusława Białych - znanych polskich fotografików. Specjalnie dla e!stilo coś smacznego przygotował również Michał Piróg. Szybkie, pyszne i zielone… Ale i tak najlepiej będą mieli prenumeratorzy - to do nich pojadą wspaniałe zestawy kosmetyków. Ty też możesz być wśród nich! www.estilopress.com
Jakieś wiadomości lub komentarze?
  • Paragrafy możesz tworzyć pozostawiając puste linijki. Jeśli chcesz dodać link wpisz: www.adresstrony.pl. Zostanie automatycznie przetworzony w link. Komentarze z reklamami będą natychmiast usuwane!

(Twój adres nie będzie publiczny)

Polska Zielona Sieć | Wykonanie strony: NGOmedia