Inne programy PZS: ekonsument.pl | globalnepoludnie.pl | ekoprojekty.pl | powietrze.krakow.pl RSS: Zapisz się do naszego RSS!
Strona główna > Materiały > Archiwum materiałów > Przewodnik Naukowy do Sceptycyzmu Globalnego Ocieplenia

Przewodnik Naukowy do Sceptycyzmu Globalnego Ocieplenia

Środa 13 kwietnia 2011

Doskonała publikacja, którą powinni przeczytać wszyscy - zarówno sceptycy, jak i zwolennicy tezy o antropogenicznie uwarunkowanych zmianach klimatu.

Portal Skeptical Science (tłum. naukowy sceptycyzm) przygotował rzetelny, oparty na faktach materiał komentujący zarzuty sceptyków globalnego ocieplenia. Przewodnik w sposób zrozumiały, prosty i merytoryczny przytacza zarówno dowody na to, że zmiany klimatu są powodowane ludzkim działaniem oraz pokazuje jak wybierając selektywnie skrawki całej układanki można dojść do wniosku, że globalne ocieplenie jest mitem, a wiśnie mają kolor niebieski.

„Przewodnik Naukowy do Sceptycyzmu Globalnego Ocieplenia” dostępny jest w polskiej wersji na stronie: http://ziemianarozdrozu.pl/download...

Link do strony źródłowej: http://www.skepticalscience.com/Jakieś wiadomości lub komentarze?
  • Paragrafy możesz tworzyć pozostawiając puste linijki. Jeśli chcesz dodać link wpisz: www.adresstrony.pl. Zostanie automatycznie przetworzony w link. Komentarze z reklamami będą natychmiast usuwane!

(Twój adres nie będzie publiczny)

Polska Zielona Sieć | Wykonanie strony: NGOmedia