Inne programy PZS: ekonsument.pl | globalnepoludnie.pl | ekoprojekty.pl | powietrze.krakow.pl RSS: Zapisz się do naszego RSS!
Strona główna > ZMIANY KLIMATU > BLOG > Społeczne forum w sprawie zmian klimatu McPlanet.com

Społeczne forum w sprawie zmian klimatu McPlanet.com

Piątek 20 marca 2009 / Emilia Ślimko

W dniach 24 – 25 kwietnia obędzie się w Berlinie czwarta edycja konferencji McPlanet.com. Co roku, na licznych warsztatach, panelach dyskusyjnych oraz wydarzeniach towarzyszących, gromadzi ona liczne grono specjalistów, działaczy i osoby zainteresowane tematyką globalizacji oraz ochrony środowiska.

Tematyka tegorocznej konferencji oscyluje wokół pytań o globalne relacje, które doprowadziły do kryzysu finansowego oraz żywnościowego na świecie. Uczestnicy będą poszukiwali alternatywnych i adekwatnych do rzeczywistości rozwiązań, ze szczególnym uwzględnieniem problematyki pogłębiających się zmian klimatu oraz konieczności modyfikacji światowych systemów energetycznych.

Konferencja organizowana jest przez niemieckie i międzynarodowe organizacje pozarządowe przy współpracy m.in. z Instytutem ds. Klimatu, Środowiska i Energii w Wuppertalu.

Więcej informacji na stronie: http://www.mcplanet.com/
Jakieś wiadomości lub komentarze?
  • Paragrafy możesz tworzyć pozostawiając puste linijki. Jeśli chcesz dodać link wpisz: www.adresstrony.pl. Zostanie automatycznie przetworzony w link. Komentarze z reklamami będą natychmiast usuwane!

(Twój adres nie będzie publiczny)

Polska Zielona Sieć | Wykonanie strony: NGOmedia