Inne programy PZS: ekonsument.pl | globalnepoludnie.pl | ekoprojekty.pl | powietrze.krakow.pl RSS: Zapisz się do naszego RSS!

Zaproszenie na cykl warsztatów dla NGO

Wtorek 28 września 2010 / Dominik Paszkiewicz

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w cyklu trzech warsztatów dla organizacji pozarządowych — Nowocześnie Energooszczędnie Odpowiedzialnie: NEO kampanie.

Warsztaty skierowane są do organizacji, które chcą budować kampanie społeczne dotyczące tematyki użytkowania energii i podejmować ten temat z różnych perspektyw (wpływ na środowisko, wpływ na zmiany klimatu, wpływ na kraje rozwijające się).

Poprzez cykl 3 warsztatów chcemy wesprzeć sektor pozarządowy poprzez dostarczenie wiedzy merytorycznej i pokazanie najnowszych technik komunikacyjnych. Wyprowadzenie tematyki użytkowania energii poza trzon edukacji czysto ekologicznej w stronę odpowiedzialności globalnej pozwoli organizacjom działającym w innych dziedzinach zrozumieć problem gospodarowania energią i wpleść go w swoje działania. Dlatego zaproszenie kierujemy zarówno do organizacji ekologicznych, jak i rozwojowych i społecznych.

Pierwszy jednodniowy warsztat odbędzie się 26 października br. Kolejne dwa w styczniu i wrześniu 2011r. Warsztaty odbywać się będą w Warszawie. By zbudować sobie pełen obraz kampanijnej „kuchni” i zdobyć pełen pakiet wiedzy merytorycznej, nakłaniamy do wzięcia udziału we wszystkich trzech warsztatach.

Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie załączonego kwestionariusza i przesłanie go na adres: ola@globalnepoludnie.pl

do dnia 6 października włącznie!

Kontakt w sprawie warsztatu: Ola Antonowicz, 0 601 32 52 42

Dokumenty do pobrania:


187.6 kb

Program warsztatu zaplanowanego na 26 października


147.7 kb

Program trzech warsztatów


152 kb

Kwestionariusz zgłoszeniowy


254.2 kb

Zaproszenie na warsztaty (PDF)


Polska Zielona Sieć | Wykonanie strony: NGOmedia