Inne programy PZS: ekonsument.pl | globalnepoludnie.pl | ekoprojekty.pl | powietrze.krakow.pl RSS: Zapisz się do naszego RSS!

Zapraszamy na warsztat dla organizacji pozarządowych!

Środa 12 października 2011 / Dominik Paszkiewicz

Polska Zielona Sieć zaprasza na warsztat dla organizacji pozarządowych! Warsztat NEO KAMPANIE z cyklu warsztatów związanych z tematem energii i klimatu, zatytułowany "NOWOCZEŚNIE - planowanie kampanii z użyciem najnowszych technik i internetu" odbędzie się 28 października (piątek), w pracowni Duży Pokój na ul. Koszykowej 24/12 w Warszawie.

W załączeniu przesyłamy dokładny program warsztatu oraz mapkę dojazdu. Postaraliśmy się, aby program był atrakcyjny. W tym celu pomoże nam aż 4 ekspertów, ludzi doświadczonych w prowadzeniu nowatorskich kampanii. Dowiecie się wiele o nowych mediach, sposobach prowadzenia kampanii internetowej i rzeczniczej. Sama praktyka!

Podczas warsztatu możecie liczyć na śniadaniową przekąskę i kawę na rozbudzenie oraz wegetariański obiad.

Oferujemy zwrot kosztów dojazdu dla osób spoza Warszawy na podstawie wypełnionego formularza (w załączeniu) wraz z oryginałami biletów. Formularz z biletami należy przesłać pocztą na adres szczecińskiego biura Polskiej Zielonej Sieci niezwłocznie po powrocie.

Chętnych do udziału w warsztacie prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie do 21 października na adres mailowy: milena@globalnepoludnie.pl

Serdecznie zapraszamy!


Warsztat jest współfinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz środków Komisji Europejskiej.

Dokumenty do pobrania:


151.5 kb

Formularz zgłoszeniowy na warsztat Neo Kampanie


59 kb

Formularz zwrotu kosztów podróży


646.9 kb

Mapka dojazdu na warsztat Neo Kampanie


174.9 kb

Program warsztatu dla ngo - Neo Kampanie


Polska Zielona Sieć | Wykonanie strony: NGOmedia