Inne programy PZS: ekonsument.pl | globalnepoludnie.pl | ekoprojekty.pl | powietrze.krakow.pl RSS: Zapisz się do naszego RSS!

Opublikowane teksty

Nowa kampania Neo Nawyki - inteligentne sieci energetyczne

Czwartek 13 czerwca 2013, Natalia Jaworek

Polska Zielona Sieć rozpoczyna nową kampanię pn. "Nowocześnie, energooszczędnie, odpowiedzialnie - inteligentne sieci energetyczne. Kampania informacyjna na temat korzyści społecznych z wdrażania ISE." Do końca 2014 roku będziemy edukować na temat zbliżających się zmian w systemach energetycznych i ich wpływie na zwykłych użytkowników energii. Przede wszystkim jednak będziemy chcieli pokazać, jakie korzyści i możliwości będą mogły przynieść każdemu z nas inteligentne sieci energetyczne (...)

NEONAWYKOWE akcje uliczne

Środa 10 sierpnia 2011, Natalia Jaworek

Podczas rajdu rowerowego, weekendy, choć wolne od pedałowania upływały nam niezwykle pracowicie. W trzy kolejne soboty lipca organizowaliśmy NEONAWYKOWE akcje uliczne promujące racjonalne gospodarowanie energią.

Materiały dla dziennikarzy

Środa 6 kwietnia 2011, Natalia Jaworek

Przy okazji wielu wydarzeń związanych ze zmianami klimatu były przygotowywane różnego rodzaju materiały informacyjne. Postanowiliśmy je zebrać, tak aby były dostępne w jednym miejscu.

UWAGA!!! Zmiana terminu nadsyłania prac konkursowych !!

Środa 23 lutego 2011, Natalia Jaworek

Wydłużamy termin nadsyłania projektów w konkursie na upcyklingową konstrukcję rowerową. Na projekty czekamy do 14 marca 2011 roku.

ZAPROSZENIE NA WARSZTAT DLA NGO

Wtorek 1 lutego 2011, Natalia Jaworek

„ ODPOWIEDZIALNIE: wpływ zmian klimatu na kraje rozwijające się – temat dla organizacji ekologicznych czy pomocowych?”

Mieszkańcy ubogich krajów dostają od nas solidny wycisk — reklama społeczna

Poniedziałek 17 stycznia 2011, Natalia Jaworek

OGŁASZAMY KONKURS na nietypową
konstrukcję rowerową !!!

Czwartek 13 stycznia 2011, Natalia Jaworek

Związek Stowarzyszeń Polska Zielona Sieć Zaprasza studentów do wzięcia udziału w konkursie na upcyclingową konstrukcję rowerową.

Energetyczne śniadanie parlamentarno-studenckie

Czwartek 16 grudnia 2010, Natalia Jaworek

15 grudnia br. odbyło się pierwsze z energetycznych śniadań parlamentarno-studenckich zaplanowanych w ramach kampanii NEO NAWYKI. W śniadaniu wzięli udział zaproszeni posłowie, studenci z kół naukowych Międzywydziałowych Studiów Ochrony Środowiska UW i Ochrony Środowiska SGGW, a także przedstawiciele organizacji pozarządowych - członkowie Koalicji Klimatycznej. Śniadanie odbywające się zaledwie parę dni po zakończeniu Konferencji Klimatycznej w Cancun zatytułowane było: "Między Cancun a Durbanem - odpowiedzialność polskiej prezydencji za sukces porozumienia o ochronie (...)

Polska Zielona Sieć | Wykonanie strony: NGOmedia