Inne programy PZS: ekonsument.pl | globalnepoludnie.pl | ekoprojekty.pl | powietrze.krakow.pl RSS: Zapisz się do naszego RSS!
Strona główna > NASZE AKCJE > Poprzednie akcje > Dla klimatu = przeciw ubóstwu > Aktualności projektu > Publikacja — "Dla klimatu przeciw ubóstwu".

Publikacja — "Dla klimatu przeciw ubóstwu".

Środa 2 marca 2011 / Dominik Paszkiewicz komentarze (1)

Po opublikowaniu w 2007 roku Czwartego Raportu Międzyrządowego Zespołu ds. Zmian Klimatu (IPCC), zjawisko zmian klimatu skupiło uwagę światowej opinii publicznej. Stało się jasne, że zmiany klimatu zachodzą szybciej i są bardziej niebezpieczne, niż można było oczekiwać na podstawie dotychczasowych modeli obliczeniowych, proponowanych przez naukę.

I my zajęliśmy się tym problemem. Powstała broszura podsumowująca, co zmiany klimatyczne mają wspólnego z najważniejszymi problemami dzisiejszego świata: kryzysem, ubóstwem dostępem do wody pitnej czy szerzeniem się chorób...

W publikacji znajdują się również informacje dotyczące światowego porozumienia klimatycznego i polskiej polityki w dziedzinie klimatu i energii.

Broszura jest dostępna w wersji papierowej i pdf (do pobrania poniżej) - będzie dystrybuowana do studentów, nauczycieli i wszystkich zainteresowanych.

Przyjemnej lektury.

Dokumenty do pobrania:


3.5 Mb

Publikacja — Dla Klimatu Przeciw Ubóstwu


Komentarze (podyskutuj z nami):

Magdalena Galińska

4 kwietnia 2013

Witam, czy jest możliwość otrzymania publikacji w wersji papierowej ?


Jakieś wiadomości lub komentarze?
  • Paragrafy możesz tworzyć pozostawiając puste linijki. Jeśli chcesz dodać link wpisz: www.adresstrony.pl. Zostanie automatycznie przetworzony w link. Komentarze z reklamami będą natychmiast usuwane!

(Twój adres nie będzie publiczny)

Polska Zielona Sieć | Wykonanie strony: NGOmedia